* You are viewing the archive for the ‘Uudised’ Category

Lugejate kirjad

mailNagu teada on Neverending Circle juba mõnda aega netis üleval olnud. Selle aja jooksul olen siin lahanud erinevaid poliitilisi ummikseise, analüüsinud spetsiifilisi igapäevaelu valdkondi, andnud psühholoogilist nõu, pakkunud konstruktiivseid lahendusi lahendamaks ühiskondlikke probleeme jne.

Minu aktiivse ning kvaliteetse töö tõttu olen eriti viimasel ajal saanud suhteliselt palju tagasisidet. Kusjuures ma ei mõtle siinkohal mitte neid kiuslikke kommentaare, vaid tõsiseid ning huvitav-informatiivseid kirju, mis minu meiliaadressile on saadetud.

Kasutangi siinkohal juhust ning vastan viimase kuu jooksul mu inboxi saabunud kirjadele ükshaaval ning avalikult, et teistel ka sellest kasu oleks.

Continue Reading

Odüsseia Tartusse

The following takes place between 16:30, 23rd Nov and 10:28, 24th Nov

16.30 – Jõuan Balti jaama, et minna 16.50-se rongi peale. Rongi pole.

16.50 – Tallinn-Tartu rongi väljumisaeg Edelaraudtee graafiku järgi

17.00 – Rongi väljumisaeg lükatakse 17.30 peale

17.02 – Mulle helistab sõber Tartu-Tallinn rongist ja annab infot, et see rong seisab hetkel Aegviidus ning ei liigu

17.17 – Rongi väljumise aeg lükatakse 18.00 peale

Continue Reading

Tsensuuri lõpp..

Käesolevaga lõppeb Neverending Circle-is kaitseseisukord.

Sellega seoses on tsensuur lõppenud ning kõik edasised kommentaarid kuuluvad avaldamisele.

Kaitseseisukorra algne põhjus on nüüd leidnud lahenduse. Continue Reading

Kolm tiigrit ja Nordin Bin Montong

white_tiger_meatTihtipeale räägitakse, et mida kaugem maa, seda kummalisem elu seal on. Vanasti arvati näiteks, et teisel pool maakera elavad inimesed on saatanast, sest nad kõnnivad “tagurpidi”. Kuigi seesugune eelarvamus on peale pimeda keskaja lõppu suht-koht ümber lükatud, arvavad siiski paljud inimesed, et antipoodides (maakera vastaspunktides – autor) toimuv on kardinaalselt erinev ning elu toimib seal hoopiski teistmoodi. Kuigi mina olen alati väitnud, et teisel pool maakera (Indoneesias vms) ei ole pudrumäed ja piimajõed, olen kohanud paljusid, kes just seesugusel arvamusel on.

Õnneks on sellele küsimusele nüüd ühtne ja selge vastus olemas. Te leiate selle siis, kui loete läbi selle artikli.

Nimelt otsustas üks julge ning vapper singapurlane just sedasama teooriat (et asjad antipoodides on eriviisi) proovile panna. Info leiate soon-to-be rahvusliku ringhäälingu meediakanalist, elu24.ee-st. Analüüs ning kommentaar pärineb minult.

Continue Reading

Tsensuur velance.risk.ee-s

Käesolevaga kuulutatakse Neverending Circle-is välja kaitseseisukord.

Põhjus: totaalne spämmirünnak kommentaaride “buy cheap Viagura” jms näol
Tagajärg: kommentaaride keelustamine Neverending Circle-is
Kehtivus: tähtajatu, kuni probleemi lahenemiseni

Continue Reading

Miley Cyrus ja vannitoad

Miley Cyrus ootamas vannitoa ukse tagaTäna hommikul sain täieliku šoki osaliseks: Miley Cyrus on otsustanud mitte iialgi abielluda… Selle traagilise uudise leidsin oma koduleheküljelt, eesti parimast teadus- ja uudisteportaalist, elu24.ee-st.

Šokis ei olnud aga ainult mina – koheselt teatasid USA ja Aasia meediagigandid börsiindeksite apokalüptilisest langusest, Iraan kuulutas USA-le ja Hiinale sõja, globaalne soojenemine peatus ning Reet Linnal jäi uudise lugemise tõttu kella 9-ses pediküüris käimata. Tõepoolest, milleeniumi hittlaulu “See you again” 15-aastase lauljatari selline otsus külvas segadust kogu maailmas.

Tulevane popstaar ning kogu maakera tüdrukute eeskuju tõi abiellumisest loobumise põhjenduseks esmapilgul triviaalse, kuid tegelikult vägagi olulise kooselu elemendi: vannitoa ühiskasutuse abikaasade poolt…

Continue Reading

Politseiluule

Tsiteerin antud juhul postimehe artiklit, kus varguse ohvriks langenud tundeng (Maris Mäe) esitas kaebuse politseile luulevormis. Ja sai vastuse samuti luulevormis…. minuarust kuradima originaalne ;)

Continue Reading

Pedofiil hüüdnimega ‘Big Mac’

Burgerionu?Soovitan kõigepealt lugeda meie Meediasfääri lipulaevas, Õhtulehes, olevat artiklit

Nagu artiklist näha, ei ole asjad nagu vanasti… Tõepoolest – oma mälestustest tulevad kirkalt meelde seigad, kus vanemapoolsed habemes onud mulle peale kooli kommi pakkusid. Sel ajal oli komm see, mis lapse rõõmsaks tegi ning selliseid onusid ümbritses tavaliselt kari lapsi, kõigil naerunäod peas. Ega siis vanemad igapäev ka oma lastele kommi ei ostnud, onu ootas meid aga iga vahetund kommidega kõrvalhoone kangialuses. Kord küll direktor uuris, et ega lapsed ei ole näinud üht onukest iga päev kooliõuel ringi luusimas, kuid otse … Continue Reading