* You are viewing the archive for the ‘Minust endast’ Category

Mikropildid

Lähivõtted on kogu aeg mu lemmikud olnud. Alati.

Masenduse tõttu panin nüüd mõned pildid üles. Külastaga Photography lehte.

…muuseas kas pole imelik, et fotograafias nimetatakse lähivõtteid “makrovõteteks”, mitte mikro nagu võiks arvata…

While everybody fears recession; velance nears depression

Uued pildid

Kui ma seda seeriat kokku hakkasin panema, siis avastasin ma, et ma olen kogemata mõned pildid ära kustutand. See juhtus siis kui ma tallinnas drifti video jaoks mälukaarti tühjaks tegin. Silma järgi on mingi 200-300 pilti läinud :(

Seetõttu on ka Photography lehele ülespandud pilte seekord vähem, sellest ka nimetus “miniseeria”.

velance

Esimene sushi maki

P1030475Jap.. tegin täna esimest korda elus sushit.

See huvi tekkis mul siis kui seoses kendo laagriga käisime kambaga Tasku sushi restoranis. Sest ajast olen ma omal käel teinud Miso suppi, tarbinud Asahi riisiõlut ning muud sellist. Nüüd otsustasin lõpuks ka sushi tegemise ära proovida. Allpool on täpsem kirjeldus ning ka pildid.

Continue Reading

Minu 9 kuud ootust… on nüüd möödas :)

Seda päeva olen ma oodanud alates 31. jaanuarist, sellest ajast kui mulle ametlikult teatati, et see õnnestus. Olen seda päeva oodanud üheti kartuse ja väikese hirmuga, kuid samas paratamatu ning möödapääsmatuna. Tegelikult teadsin ma juba 31. jaanuaril, kui ma tollest asutusest välja kõndisin, et see juhtub millalgi kõigiga, järelikult ka minuga.

Samas andis see sündmus ennast oodata. 9 kuud ON pikk aeg ning ma lootsin, et võib-olla toimub asi kiiremini, et saab varemalt asja tehtud ja kõik. Kuid aeg venis ning venis ja mu ootuse lootus muutis mind tasapisi ebaõiglaselt kannatamatuks. Õiglase vihaga hinges pidin ma kuulma jutte, kuidas kõigil mu sõpradel on see juba möödas – mu enda parimal sõbral juhtus see 2 kuud tagasi juba.

Kuid lõpuks ometi on ka minu kord kätte jõudnud. Teatan uhkusega, et peale 9 kuud ja 15 päeva B-kategooria lubade saamisest pidas mind esimest korda elus kinni ment!

Continue Reading

"Võtmed varastati ära"

P1030377

Tänane artikkel on ühest huvitavast tõestisündinud juhtumist, millele ma fotografeerides täna peale sattusin. Nimelt ei viitsinud ma täna ühtegi loengusse minna ja läksin hoopis pildistama oma projektide jaoks. Ma liikusin mööda raudteed ja lõpuks jõudsin peaaegu Tartu piirile, kui ma äkki nägin politseiautot majade vahele sõitmas. Otse loomulikult on mu iseloomus alati välja uurida millega mendid tegelevad, seepärast läksingi vaatama et mis case on.

Mendiauto peatus ühe vanemapoolse naise juures ning politseinikud astusid välja ning hakkasid temaga rääkima (pildil). Ma hoidsin distantsi ja pildistasin kaugelt ning seetõttu ei kuulnud, millest nad rääkisid. Paari minuti pärast sõitis politseibuss minema ning vanur jäi üksi sinna. Otsustasin asja uurida ning läksin lähemale. Ootamatult aga pöördus vana naine minu poole:

Continue Reading

Sügispildid vol 2

Peale eelmise fotoseeria avaldamist paluti mul inimestest ka fotosid üles panna. Seetõttu jätsin hetkeks katki oma olemasoleva fotoprojekti (varsti tulekul) ning veetsin reede ja pühapäeva inimesi pildistades.

Seekord oli raskem seetõttu, et päev on kõvasti lühenenud ning valget aega vähe. Samuti üritasin inimeste nägusid mitte pildile jätta. Siiski valisin ma välja 12 parimat pilti ning panin need Photography lehele üles.

velance

Muusikavideod (maseka)

Tehnilistel põhjustel ei saa ma praegu siia youtube’i videosi üles lükata, seetõttu ma lingin neid ajutiselt swex.risk.ee-sse:

-> OOMPH! – Eisbär

NB: videot on mõtekas vaadata ainult siis, kui sul on masekas JA sa oskad vähemalt algtasemel saksa keelt JA sa vaatad video lõpuni.

-> Би-2 – Зажигать

NB: video vaatamiseks EI ole vajalik vene keele oskus.. piisab kujutlusvõimest

velance

Fotograafia leht nüüd üleval!

Panin täna üles esimesed fotod, nende vaatamiseks klikkida lehele “Photography”.

Edaspidi ilmuvad sinna ka uued fotod, teavitan teid kõiki sellest kindlasti ka alati postitustega.

Et Ivari mulle kirvega kallale ei tuleks, valin igast seeriast välja ainult 10 fotot, et risk.ee serverit mitte koormata.

Elage siis esimesse fotoseeriasse sisse -> Sügispildid vol 1 ehk Melanhoolia

Mismõttes rongid ei kõlba???

Sry et vahpeal natuke aega vabalt võtsin ja kõik lugemishimulised siin uue infota jätsin. Mõnedest surmigavatest ja lapsikutest kommentaaridest olen lugenud, et mõned inimesed ei saa tundigi vabalt võtta, ilma siia blogisse eksimata, et näha kas ma olen midagi kirjutanud või ei. Loodetavasti on need persoonid nüüdseks maha surnud ning rahu majas.

Aga iseenesest on neil õigus: ma pole tõesti lausa kaks päeva mitte midagi siia riputanud. Teised pahatahtlikud isikud (fašistõ!) panevad selle minu loomingulisuse puudumise arvele ning on millegipärast järeldusele jõudnud, et kvantiteedi langus tähendab ka kvaliteedi langust. Soovitan tungivalt eelmainitud isikutel kiigata rohkem Saagim Social Club’i ning tellida endale Kroonika ja Õhtuleht vähemalt viieks aastaks. Neile aga, kes hindavad sisukust ning väärtustavad stiili, on siin allpool siiski tükike minu nädalavahetuse reisimisest:

Continue Reading