* You are viewing the archive for November, 2008

Uued pildid

Kui ma seda seeriat kokku hakkasin panema, siis avastasin ma, et ma olen kogemata mõned pildid ära kustutand. See juhtus siis kui ma tallinnas drifti video jaoks mälukaarti tühjaks tegin. Silma järgi on mingi 200-300 pilti läinud :(

Seetõttu on ka Photography lehele ülespandud pilte seekord vähem, sellest ka nimetus “miniseeria”.

velance

WTFinfo?

98040t11h6a2bEino thanks a lot. Inimesel on niigi vastik päev olnud ja siis kui ta koju jõuab siis vahib talle selline artikkel näkku.

Räme “Pomm” tõesti… tahaks selle inimesega kohtuda kes selliseid asju kirjutab (või kuskilt välismaa tabloidist ümber tõlgib, nagu antud juhul ilmselt case on).

Tõsiselt nagu… sellise mage-nõme-mõttetu-ebameeldiv-debiilse artikli kirjutajal pole isegi selleks sündsust jätkunud et oma nimi kirjutisele alla panna. Ei tea kuhu ma siis antraksit saatma peaks? Elu24.ee kontorisse? (mis tegelt polegi väga halb mõte).

Continue Reading

Odüsseia Tartusse

The following takes place between 16:30, 23rd Nov and 10:28, 24th Nov

16.30 – Jõuan Balti jaama, et minna 16.50-se rongi peale. Rongi pole.

16.50 – Tallinn-Tartu rongi väljumisaeg Edelaraudtee graafiku järgi

17.00 – Rongi väljumisaeg lükatakse 17.30 peale

17.02 – Mulle helistab sõber Tartu-Tallinn rongist ja annab infot, et see rong seisab hetkel Aegviidus ning ei liigu

17.17 – Rongi väljumise aeg lükatakse 18.00 peale

Continue Reading

Esimene sushi maki

P1030475Jap.. tegin täna esimest korda elus sushit.

See huvi tekkis mul siis kui seoses kendo laagriga käisime kambaga Tasku sushi restoranis. Sest ajast olen ma omal käel teinud Miso suppi, tarbinud Asahi riisiõlut ning muud sellist. Nüüd otsustasin lõpuks ka sushi tegemise ära proovida. Allpool on täpsem kirjeldus ning ka pildid.

Continue Reading

Minu 9 kuud ootust… on nüüd möödas :)

Seda päeva olen ma oodanud alates 31. jaanuarist, sellest ajast kui mulle ametlikult teatati, et see õnnestus. Olen seda päeva oodanud üheti kartuse ja väikese hirmuga, kuid samas paratamatu ning möödapääsmatuna. Tegelikult teadsin ma juba 31. jaanuaril, kui ma tollest asutusest välja kõndisin, et see juhtub millalgi kõigiga, järelikult ka minuga.

Samas andis see sündmus ennast oodata. 9 kuud ON pikk aeg ning ma lootsin, et võib-olla toimub asi kiiremini, et saab varemalt asja tehtud ja kõik. Kuid aeg venis ning venis ja mu ootuse lootus muutis mind tasapisi ebaõiglaselt kannatamatuks. Õiglase vihaga hinges pidin ma kuulma jutte, kuidas kõigil mu sõpradel on see juba möödas – mu enda parimal sõbral juhtus see 2 kuud tagasi juba.

Kuid lõpuks ometi on ka minu kord kätte jõudnud. Teatan uhkusega, et peale 9 kuud ja 15 päeva B-kategooria lubade saamisest pidas mind esimest korda elus kinni ment!

Continue Reading

Tsensuuri lõpp..

Käesolevaga lõppeb Neverending Circle-is kaitseseisukord.

Sellega seoses on tsensuur lõppenud ning kõik edasised kommentaarid kuuluvad avaldamisele.

Kaitseseisukorra algne põhjus on nüüd leidnud lahenduse. Continue Reading

Kolm tiigrit ja Nordin Bin Montong

white_tiger_meatTihtipeale räägitakse, et mida kaugem maa, seda kummalisem elu seal on. Vanasti arvati näiteks, et teisel pool maakera elavad inimesed on saatanast, sest nad kõnnivad “tagurpidi”. Kuigi seesugune eelarvamus on peale pimeda keskaja lõppu suht-koht ümber lükatud, arvavad siiski paljud inimesed, et antipoodides (maakera vastaspunktides – autor) toimuv on kardinaalselt erinev ning elu toimib seal hoopiski teistmoodi. Kuigi mina olen alati väitnud, et teisel pool maakera (Indoneesias vms) ei ole pudrumäed ja piimajõed, olen kohanud paljusid, kes just seesugusel arvamusel on.

Õnneks on sellele küsimusele nüüd ühtne ja selge vastus olemas. Te leiate selle siis, kui loete läbi selle artikli.

Nimelt otsustas üks julge ning vapper singapurlane just sedasama teooriat (et asjad antipoodides on eriviisi) proovile panna. Info leiate soon-to-be rahvusliku ringhäälingu meediakanalist, elu24.ee-st. Analüüs ning kommentaar pärineb minult.

Continue Reading

Tsensuur velance.risk.ee-s

Käesolevaga kuulutatakse Neverending Circle-is välja kaitseseisukord.

Põhjus: totaalne spämmirünnak kommentaaride “buy cheap Viagura” jms näol
Tagajärg: kommentaaride keelustamine Neverending Circle-is
Kehtivus: tähtajatu, kuni probleemi lahenemiseni

Continue Reading

"Võtmed varastati ära"

P1030377

Tänane artikkel on ühest huvitavast tõestisündinud juhtumist, millele ma fotografeerides täna peale sattusin. Nimelt ei viitsinud ma täna ühtegi loengusse minna ja läksin hoopis pildistama oma projektide jaoks. Ma liikusin mööda raudteed ja lõpuks jõudsin peaaegu Tartu piirile, kui ma äkki nägin politseiautot majade vahele sõitmas. Otse loomulikult on mu iseloomus alati välja uurida millega mendid tegelevad, seepärast läksingi vaatama et mis case on.

Mendiauto peatus ühe vanemapoolse naise juures ning politseinikud astusid välja ning hakkasid temaga rääkima (pildil). Ma hoidsin distantsi ja pildistasin kaugelt ning seetõttu ei kuulnud, millest nad rääkisid. Paari minuti pärast sõitis politseibuss minema ning vanur jäi üksi sinna. Otsustasin asja uurida ning läksin lähemale. Ootamatult aga pöördus vana naine minu poole:

Continue Reading

Sügispildid vol 2

Peale eelmise fotoseeria avaldamist paluti mul inimestest ka fotosid üles panna. Seetõttu jätsin hetkeks katki oma olemasoleva fotoprojekti (varsti tulekul) ning veetsin reede ja pühapäeva inimesi pildistades.

Seekord oli raskem seetõttu, et päev on kõvasti lühenenud ning valget aega vähe. Samuti üritasin inimeste nägusid mitte pildile jätta. Siiski valisin ma välja 12 parimat pilti ning panin need Photography lehele üles.

velance