Repeat, repeat, repeat….

Kas teile ei tundu mõnikord, et te tahaksite kallale minna inimestele, kes kuulavad ühte ja sama laulu kümneid ja sadu kordi järjest? Kas teis tekitaks pahameelt, kui teie kõrvaltoa elanik paneb mingi laulu mängima (näiteks Bitter Sweet Symphony) ja läheb siis duši alla, kus ta veedab kenakesti 25 min. Kui nii, siis ei tahaks te ilmselt tuttavaks saada mu ühikanaabriga kõrvaltoast – Artjomiga.

See on lihtsalt hämmastav kui kiiresti võib mind tapmismõteteni viia juba viies kord sama laulu järjest kuulda. Pikapeale (peale 20ndat korda) muutub asi hullemaks, sest sa tead juba laulu musikaalset käiku täiesti peast ning loed refräänide arvu, et laul juba ära lõppeks. Peale 50ndat korda on sul peas juba kõik laulu sõnad… isegi see osa kus neeger pritsib enamuses suust sülge ja tema inglise keelt on võimatu tõlkida. Umbes 80ndal korral tekib tõsine soov, et mõni artist poleks kunagi sündinud. Peale 100ndat kordust (sa loed neid kordi, sest sul pole midagi paremat teha) leiad sa, et Britney Spears’i “Break the Ice” on tegelikult vägagi kuulatav laul. 130. korduse järel mõtled sa, kas politsei kohale kutsumine parandaks olukorda või mitte (tegelt mitte, sest kuni 23.00-ni võib igaüks teha niipalju kära kui tahab). Koos 164nda kordusega jõuab su teadvusesse kurb tõsiasi, et sa oled seda laulu kuulnud rohkem kui oma (misiganes) lemmiklaulu.

Ühesõnaga, minu mõte on selles, et selliste olukordade ärahoidmiseks on x moodust:

 • tapke ennetavalt oma muusikalembeline naaber
 • hankige endale akustiliselt hermeetilised seinad
 • purustage naabri äraolekul tema 5.1 Surround helisüsteem, et ta oleks sunnitud kasutama läpaka kõlareid, mis ei mängi kaugemale kui 2 m
 • eelmise eest võite süüdistada venelasi (kui teie naaber ON venelane, siis süüdistage gruuslasi)
 • otsige endale žiletitera, võtke see kaasa sooja vanni ning kasutage oma kujutlusvõimet

Praegu olen ma 187. korduse juures… ja mind valdab juba täielik apaatia kõige suhtes. Kui ma veel mõne repeat’i üle elan, eks ma siis annan tead…

7,565 Responses to “Repeat, repeat, repeat….”

 1. ACX said:

  Nov 07, 08 at 23:29

  Teretulemast minu ellu ainukese vahega, et ma olen sunnitud kuulama euro-poppi (häälda VASTIK SITT) ja mul pole isegi seina minu ja mu õe toa vahel… lisaks on tal ainult üks album mida ta viimased 5 aastat järjest mänginud on. Õnneks on inimese aju üks väga põnev riistapuu, tundub, et ma olen enese teadmata alateadvuses britney sparesi laulud ära blockinud nii et ma ei kuule enam midagi. Teine võimalus on, et mu alateadvuse elulhoiu instinkt sundis mind öösel, kui ma magasin enda kõrvad kruvikeerajaga läbi torkama ja nüüd loen ma osavalt huultelt.

  Btw, kas ma juba mainisin, et ma vihkan oma õde?