Kolm tiigrit ja Nordin Bin Montong

white_tiger_meatTihtipeale räägitakse, et mida kaugem maa, seda kummalisem elu seal on. Vanasti arvati näiteks, et teisel pool maakera elavad inimesed on saatanast, sest nad kõnnivad “tagurpidi”. Kuigi seesugune eelarvamus on peale pimeda keskaja lõppu suht-koht ümber lükatud, arvavad siiski paljud inimesed, et antipoodides (maakera vastaspunktides – autor) toimuv on kardinaalselt erinev ning elu toimib seal hoopiski teistmoodi. Kuigi mina olen alati väitnud, et teisel pool maakera (Indoneesias vms) ei ole pudrumäed ja piimajõed, olen kohanud paljusid, kes just seesugusel arvamusel on.

Õnneks on sellele küsimusele nüüd ühtne ja selge vastus olemas. Te leiate selle siis, kui loete läbi selle artikli.

Nimelt otsustas üks julge ning vapper singapurlane just sedasama teooriat (et asjad antipoodides on eriviisi) proovile panna. Info leiate soon-to-be rahvusliku ringhäälingu meediakanalist, elu24.ee-st. Analüüs ning kommentaar pärineb minult.

Kui eelmainitud artikli läbi lugesite, siis saite ilmselt teada, et sajandipikkune küsimus “kas asjad toimuvad maailma otspunktides erimoodi?” on lõpuks leidnud vastuse. Seda otse loomulikult tänu Nordin Bin Montong‘ile, ilma kelleta oleks me kõik siianigi vastuseta. Õnneks aga oli Nordin piisavalt julge ning otsustas eelmainitud küsimusele vastuse leida. Sidudes seda oma igapäevaeluga (ta töötas loomaaias), moduleeris ta küsimuse ümber hüpoteesiks:

Nordin Bin Montongi hüpotees: “Kui Euroopas tiigrid üldjuhul ründavad inimesi, siis lähtuvalt antipoodide kontrastsuse seadusest, ei tohiks tiigrid Singapuris inimest rünnata.” Ääremärkus: “Nordin Bin Montongi hüpotees on kehtiv parajasti siis, kui Euroopa (või mõni selle element) on Singapuri antipood (tõsi)”

Ülejäänu, nagu öeldakse, on ajalugu.

Soovides oma hüpoteesi tõestusele leida võimalikult palju tunnistajaid autentsuse tõendamise põhjustel, “sisenes [Nordin] külastajate silme all [tiigrite] aedikusse“. Oma suureks üllatuseks avastas Nordin aga seda, et kolm tiigrit polnud antipoodide seadusest midagi kuulnud ning “ründasid otsekohe 32-aastast meest“. Lisaks sellele ei osanud vaene Nordin ka ilmselt seda ette näha, et kolme täiskasvanud tiigri rünnak võib surmavaks osutuda. Õnneks nägi seda pealt suur hulk inimesi, niiet selles suhtes ilmselt kahtlusi ei teki.

Politsei uurib veel juhtumit, meil ei ole veel andmeid, miks tiigrid meest ründasid“, sõnas loomaaia asejuht Guha. Nojah… mulle tundub et neid andmeid ei olnud ilmselt ka Nordinil, muidu oleks ta enne tiigripuuri ronimist tõsiselt järele mõelnud.

Guha sõnul olevat mees enne tiigrite juurde minemist [—] hüüdnud “Head aega, te ei näe mind enam“. Mulle näib, et Nordini puhul ei olnud tegemist mitte ainult teadlase vaid ka prohvetiga… Kuidas muidu oleks ta võinud ette näha, et ta tiigripuurist enam elusalt tagasi ei tule….? Mõistatused, mõistatused.

Kõigele vaatamata on siiski üks asi selge: antipoodide seadus on lõplikult ümber lükatud. Tõestuseks see, et tiigrid ründavad inimesi igas maailmajaos. Soovin politseile palju edu juurdluses (miks tiigrid teda ründasid). Isiklukult arvan, et rünnaku taga on tegelikult Illuminaadid ja Mihhail Saakašvili

PS. artiklist loeb välja ka selle, et Russian reversal (üks Newtoni seadustest) seni veel kehtib. Nimelt on artiklis kirjas, et “Loomaaial ei ole juhtunu tõttu plaanis tiigrite elu lõpetada“. Ehk siis vana teada lause: “In Soviet Russia, you kill tiger” kehtib siiski ainult Venemaal. Ülejäänud maailmas on vastupidi.

PSS. Kommentaarid on keelatud